Kariéra | HUSKY EU

KARIÉRA

Do prodejen v Praze hledáme uchazeče na plný úvazek na pozici: PRODAVAČ/KA

Nabízíme:
• motivační systém odměňování
• možnost kariérního růstu
• práci v perspektivní a dynamické společnosti
• jistotu stabilního zaměstnání
• příjemné pracovní prostředí a kolektiv
• zaměstnanecké slevy

Osobnostní předpoklady:
• proaktivní přístup k řešení problémů
• schopnost a ochota učit se novým věcem
• týmovost, práce v kolektivu

Požadujeme:
• SŠ / SOU
• dobré komunikační schopnosti
• ochotu spolupracovat
• loajalitu - ctíme vzájemnou loajalitu

Kontakt: kariera@huskycz.cz

Do předmětu mailu uveďte prosím "Prodavač Praha"

Do prodejen v Olomouci, Brně a Praze hledáme uchazeče na pozici: BRIGÁDNÍK

Nabízíme:

• fixní hodinová mzda

Požadujeme:

Kontakt: kariera@huskycz.cz

Do předmětu mailu uveďte prosím "Brigádník Brno" "Brigádník Praha" "Brigádník Olomouc"

Pozice nákupčí campingu

Na Praze 5 - Stodůlky vyvíjíme outdoor produkty a hledáme nového kolegu, který nám pomůže posunout nás v našem sortimentu.

Hledáme nákupčího se znalostmi procesu výroby a logistiky, ale rádi budeme sdílet naše know-how. Nejdůležitější pro nás je, aby Tě práce u nás bavila.

Co bude Tvá náplň práce:

               • dohled nad celým procesem od nápadu nového výrobku přes výrobu až po naložení kontejneru na loď

               • přímá komunikace s dodavateli a vyjednávání o cenách

               • návštěvy veletrhů, externích partnerů a výrobců v zahraničí

               • participace na vývoji produktu

               • budeš odpovídat za technickou dokumentaci pro výrobu produktů (předsériové vzorky, sériová výroba)

               • dohled nad kontrolou zboží

               • vytváření výrobních objednávek

               • komunikace se speditérem, aby se zboží dostalo na náš centrální sklad

               • související administrativa je i při této pozici nezbytná

Ideálně hledáme někoho, kdo má:

               • zkušenost s výrobou produktů v zahraničí

               • znalost angličtiny a nebojí se komunikovat se zahraničními dodavateli

               • znalost sortimentu kempingového vybavení (stany, spacáky, batohy), není podmínka

               • znalosti MS Office a Heliosu

               • zkušenost s logistikou výhodou

               • schopnost rychle a flexibilně reagovat a rozhodovat

               • chuť se nové věci a být kreativní

A co ti nabídneme:

               • možnost realizace vlastních nápadů ve firmě

               • zaučení a podporu v týmu

               • zahraniční služební cesty

               • neformální atmosféru

               • zvýhodněný nákup produktů Husky

               • pružná flexibilní pracovní doba

               • stravenkový paušál do mzdy

               • odměny závislé na výsledcích

               • důležitá je chuť se aktivně zapojit

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis na email petr.alferi@huskycz.cz

We care about your privacy